ВО атенюатор SM FC-FC 20dB

Виробник:Sofetek

264 

Волоконно-оптичний атенюатор Single-Mode FC-FC 20dB – пристрій, що зменшує потужність оптичного сигналу без його спотворення. Має стабільний рівень загасання та низьку залежність від довжини хвилі. Використовуються для передачі даних WDM та DWDM.

Тип коннектора

FC-FC

Артикул: S-FCS20(SO) Категорія:

Кошик

Кошик

Ваш кошик порожній

Назад до магазину